Çağrı Merkezi: 0 216 346 80 00

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi

169,00 TL
Stok Kodu NS-Ç
Marka Nasaleze
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Nasaleze Child Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi
Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, burun mukozasında koruma bariyeri oluşturarak, sizi hava kökenli alerjenlerle temastan koruyan uygulaması kolay, antihistaminik - streoid içermeyen %100 doğal, yan etkisi olamyan toz halinde burun spreyidir. Alerjenlerden korunmada güvenilir bir seçenektir.

Yeni patentli formülüyle nazal kaviteye etkili ve kontrollü dozun ulaşmasını garantiye alır.

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, eşsiz, patentli doz kontrollü bir sistem ile uygulanan %100 bitkisel kökenli doğal selüloz partiküllerinden oluşan, tescilli mikronize selüloz içeren anti alerjik bir üründür. Havada bulunan ev tozu akarı, rahatsız edici kokular ve hayvan tüyleri gibi alerjenlere karşı güvnilir ve etkili bir korunma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, havada bulunan alerjenlere karşı çocukların direncini arttırmak için vücudun kendi defans mekanizmaları ile beraber çalışan eşsiz, doğal içerikli bir üründür. Alerjik rinit, parfüm, kimyasal kokular, polen, toz, hayvan tüyü, küf mantarları tarafından oluşturulan rahatsız edici belirtileri gidermek için kullanılan ilaçların alımını azaltır. Nasaleze, semptomları tedavi etmektense hava kökenli alerjenlere karşı bariyer etkisi yaparak alerjinin sebebini durdurur.

 

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, antihistaminik veya steroid içermeyen % 100 doğal bir üründür. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, 18 aylıktan büyük çocuklar (gözetim altında), hamile veya emzirenler dahil her yaş grubu tarafından kullanılabilir ve başka ilaçlarla birlikte kullanıma uygundur.

Nasaleze Çocuk Alerji spreyi 18 aylıktan büyük her yaştaki çocuk (gözetim altında) için uygun olup çilek aromalı olması çocukların tedaviye uyumunu arttırmaya yardımcı olur

Yorumlar
Yorumlar (1) 1 5,00
Nasaleze herkese tavsiye ederim.
Tereddüt ile aldım fakat harika bir ürün.
Daha önce kortizon içeren eczane ürünleri kullanıyorduk mecbur kaldığımız için.
Nasaleze tamamen doğal içerikli ve kullanım da kızım kesinlikle rahatsız olmuyor ve 10 15 dakika için de rahatlıyor.
| 10.10.2021 13:15
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap