Çağrı Merkezi: 0 216 346 80 00

Nasaleze Cold Grip ve Soğuk Algınlığı Önleyici Burun Spreyi

169,00 TL
Marka Nasaleze
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Nasaleze Cold Grip ve Soğuk Algınlığı Önleyici Burun Spreyi

Nasaleze Cold Soğuk Algınlığı ve Grip Önleyici Burun Spreyi, patentli doz kontrollü bir sistem ile uygulanan bitkisel kökenli doğal selüloz partiküllerinden oluşan, tescilli mikronize selüloz, kokusu önlenmiş sarımsak ve nane içeriği ile burunda inhale edilen hava kökenli mikroplara karşı doğal bir koruma sağlar. Nasaleze Cold Soğuk Algınlığı ve Grip Önleyici Burun Spreyi, sadece semptomları tedavi etmekle kalmayıp havadan gelen mikropları tutar, absorbe ve nötralize eder.

Soğuk algınlığına yakalanmak istemeyen herkes Nasaleze Cold Soğuk Algınlığı ve Grip Önleyici Burun Spreyi’ni rahatlıkla kullanabilir. Sık seyahat edenler, ofis çalışanları, öğretmenler, atletler, uçuş personeli, hastane çalışanları, kapalı ventilasyon sistemi olan mekanlarda çalışanlar için de kış aylarının kurtarıcısı olmaktadır.

Soğuk algınlığı sizi yakalamadan önce siz soğuk algınlığını yakalayın.

36 Aylık'dan büyük çocuklar (gözetim altında) , hamile ve emziren kadınlar dahil her yaş grubu kullanımı için uygundur.

Havadan gelen mikropları emer ve nötrolize eder. Nane aroması ile hava yollarını rahatlatır ve temizler. Nasaleze Cold Grip ve Soğuk Algınlığı Önleyici Burun Spreyi hastalık belirtilerini tedavi etmekten çok enfeksiyonun nedenlerinin durdurarak hastalığı başlamadan engellemektedir.

Başka ilaçlarla birlikte kullanıma uygundur.

Yorumlar
Yorum Yap